Kucharz - Kuchnia Gruzińska

Pensja: 25 PLN/godzina (netto) Kudowa Zdrój

Jesteś kucharzem: kuchnia gruzińska to jest to? Chcesz się rozwijać? Wiemy, jak ważne są rozwój osobisty, zaangażowanie i doskonała atmosfera w zespole. Tworzymy miejsce, które pozwoli Ci na samorealizację i rozwinięcie skrzydeł.
Cenimy odwagę, zaangażowanie i chęć do pracy. Zapraszamy do rozmowy.

Zadzwoń 601212113 (mówimy po ukraińsku)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
> Przygotowanie potraw zgodnie z menu restauracji;
> Wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni;
> Dbałość o estetykę i jakość wyprodukowanych potraw;
> Obsługa urządzeń gastronomicznych.

NASZE WYMAGANIA:
> Minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy;
> Umiejętność pracy w zespole;
> Zaangażowania w powierzone obowiązki;
> Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
> Komunikatywność;
> Wymagany język polski.

OFERUJEMY:
> Umowa zlecenie;
> Stawka na rękę (netto) 25 PLN na godzinę
> Pracę na zmiany;
> Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;
> Przyjazną atmosferę pracy;
> Organizujemy noclegi dla pracowników (400 PLN z wypłaty).

Nie czekaj, aż inni cię wyprzedzą, skontaktuj się z nami!!

Zadzwoń 601212113 (mówimy po ukraińsku) lub wyślij CV na adres mailowy: Skontaktuj się przez formularz

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa zlecenie, Umowa na czas określony
Długość umowy: 36 miesięcy
Wynagrodzenie: Od 32,00 PLN za godzinę (brutto)

‌ Kudowa Zdrój

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 21/04/2023